Pasja i miłość do rękodzieła moim sposobem na życie

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Na co dzień mamą trójki wspaniałych dziewczynek i żoną równie wspaniałego męża Grzegorza. Rodzina jest dla mnie najważniejsza i cieszę się, że wspierają mnie w mojej biznesowej działalności, którą jest rękodzieło artystyczne.

Świat artystyczny był mi bliski od zawsze, a z pasji zrodził się pomysł na biznes

Przygotowane przeze mnie produkty to nie tylko przedmioty, ale przede wszystkim ogromny kawał pracy, kreatywności i pomysłu. Moje rękodzieło to bardzo szeroki zakres asortymentu. Wykonuję produkty ze sklejki, wstążki, okolicznościowe dekoracje, produkty na śluby, komunie, chrzty, świąteczne ozdoby i wiele innych, wykonywanych na specjalne życzenie klientów. Cały czas się rozwijam, a do kolekcji dokładam coraz to nowsze produkty, które jak tylko pojawiają się w mojej głowie, od razu staram się je uwiecznić.

Uwielbiam tworzyć, pewnie dlatego długo nie jestem w stanie usiedzieć w miejscu. Eksperymentuję formą, kolorem, teksturą, stawiając przy tym na oryginalność.
Wiele godzin poświęcam na analizowanie i kombinowanie, a moment, gdy finalnie powstaje upragniony produkt, jest niesamowity. Często cieszę się jak dziecko, bo wiem ile wysiłku, często komplikacji przyszło mi pokonać po drodze, by powstało to idealne ,,coś”.
Śliczne ozdoby to moja pasja, sposób na życie – to cząstka mnie. Moja praca to nie tylko sam produkt. To przede wszystkim kontakt z klientem. Moich odbiorców zawsze traktuję wyjątkowo i indywidualnie. Każdy z nas ma inny pomysł i potrzeby, dlatego podczas rozmów szukamy wspólnego mianownika. Cieszę się, bo bardzo często potraficie bezgranicznie zaufać mojej wizji. Ja z kolei lubię słuchać, analizować wasze sugestie. To właśnie dzięki takiemu porozumieniu powstają prawdziwe cuda, wyjątkowe, stworzone z miłości i niepowtarzalne.

Śliczne ozdoby stworzyłam dla osób, które szukają czegoś nietuzinkowego i nie do podrobienia.

Moje prace trafiają w różne zakątki Polski i świata. Czasami czuję się jak podróżniczka, gdy przychodzi mi wysłać paczkę w oddalone setki kilometrów ode mnie miejsca.
Robótki wymagają mnóstwo czasu. To nie jest taśmowe tworzenie, lecz proces, który wymaga ode mnie skupienia i wytrwałości. Gdy wchodzę do swojej pracowni, to tak jakbym wchodziła do innego świata, w którym króluje precyzja, dyscyplina i zaangażowanie.

Twórcze zacięcie to sposób na odreagowanie, ale i wyrażenie siebie. Produkty, które wykonuję, zawsze są przez moich klientów pozytywnie odbierane. Często z niecierpliwością czekacie na końcowy efekt, a później wasze opinie i rekomendacje zwalają mnie z kolan. Cieszę się, że cząstka mojego serca trafia do was i waszych bliskich. To taki motor, który pozytywnie mnie nakręca i sprawia, że chcę się jeszcze więcej rozwijać. Moja firma od raczkującego biznesu stała się solidną konstrukcją. Cały czas stawiam na rozwój i wyszukuję nowych rozwiązań, które mogę wdrażać w tworzone dla was produkty. Subtelność łączę z jaskrawością, drewno przełamuję czymś delikatnym; szukam idealnego środka. To sprawia, że mój produkt jest najwyższej jakości. Nie bawię się w półśrodki. Jestem zdania, że klient, który obdarza mnie swoim zaufaniem, zasługuje na to, co najlepsze.

Moje rękodzieło ma być przypływem dobrej energii, dlatego nie wyobrażam sobie, by działać w inny sposób.

Codziennie mijając sklepy i oglądając witryny widać zalewającą nas falę gotowców i kiczu. Śliczne ozdoby powstały po to, by przełamać ten proces. Wyjątkowy towar ma swoją symbolikę i wiem, że zostanie doceniony przez klienta. Kawałek materiału, drewna, zabawa kolorem odpowiednio przemyślana zyskuje niesamowitą wartość. Takie są właśnie moje śliczne ozdoby.

Serdecznie zapraszam

Katarzyna Ryznar

Obserwuj nas

Obserwuj nas i bądź na bieżąco z naszą ofertą. Jesteśmy na Facebooku, Instagramie i TikToku.

POMYSŁY NA PREZENTY I DEKORACJE

Zapisz się do Newslettera by otrzymywać powiadomienia o ofertach i najnowszych artykułach.